کولر مدل TAC-32CHS/JE

تبلیغات بهمن ۲۲, ۱۳۹۸ بهمن 22, 1398


دستگاه تهویه هوای مطبوع و خنک کننده ساخت کشور چین ، کولر مدل TAC-32CHS/JE از محصولات چینی با کیفیت میباشد که توسط این کمپانی خوشنام و مشهور چینی طراحی شده است که درون خود دارای سیستم سرمایش و گرمایش میباشد .

 دارای ظرفیت ۳۰ هزار BTU میباشد که برای متراژ های بالای ۶۰ متر مربع میباشد که میتواند قدرت بالایی از سرمایش و گرمایش را داشته باشد. بدین ترتیب در تمامی فصول مختلف گرم و سرد سال میتوان از آن استفاده کرد.

این کولرگازی دیواری دارای مصرف انرژی بسیار پایینی میباشد و میتواند یکی از گزینه های مناسب برای کاربرانی باشد که دوست ندارند هزینه برق زیادی برایشان رقم بخورد. متاسفانه این دستگاه از گاز R22 برای سیستم خنک کننده استفاده میکند که کمی برای محیط زیست زیان اور میباشد و باعث گرم شدن کره زمین و آسیب وارد کردن به لایه اوزون خواهد شد اما این کولرگازی دارای قدرت سرماش مطلوبی میباشد و میتواند به بهترین شکل ممکن این کار را انجام دهد.بهره گیری از کمپرسور قدرتمند و پیشرفته روتاری نیز از ویژگی های این دستگاه میباشد که باعث شده است بتوانید از دستگاه به صورت کاملا مفید استفاده کنید.رده انرژی این دستگاه B است و فاقد اینورتر.پنل داخلی بسیار سبک است و جابجایی آن راحت میباشد و میتوانید به سادگی نصب کنید. این دستگاه دارای هدایت و پرتاب باد به صورت چهار طرفه میباشد که میتواند دمای محیط را به صورت یکسانی خنک نماید.

 اما یه سوال برای ما پیش می اید که چه فرقی بین مدل ایستاده و دیواری می باشد .کولرگازی ایستاده از لحاظ ظاهری بزرگ‌تر از نوع دیگر است اما اسپلیت ایستاده پر قدرت‌ تر است و برای محیط‌های وسیع، بزرگ و در مقیاس صنعتی به کار گرفته می‌شود. یکی از بهترین دستگاه ها یعنی کولر مدل TAC-32CHS/JE است .

/////////////////////////////////

ارسال نظر

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر