پرسش‌های متداول

 • امکانات ویژه برای آگهی‌ها

  درج آگهی در تمامی دسته‌بندی‌های جارچی شهر به جز دسته‌بندی «استخدام و کاریابی» رایگان است، البته شما می‌توانید با انتخاب هر یک از مواردی که در ادامه ذکر شده‌اند، سریع‌تر و بهتر مخاطبان آگهی‌های خود را پیدا کنید. درج آگهی در بخش استخدام و کاریابی دسته‌بندی «استخدام و کاریابی» که مخاطب اصلی آن کارفرمایان هستند، تنها دسته‌بندی غیررایگان جارچی شهر است که برای درج آگهی در آن پرداخت مبلغ ۱۰,۰۰۰ تومان الزامی‌ است. با پرداخت این مبلغ، آگهی شما به مدت ۵۰ روز در بخش «استخدام و کاریابی» شهر مورد نظرتان قرار خواهد گرفت. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به صفحهٔ «تعرفه‌ها‌» مراجعه کنید.

 • آگهی‌های فوری

  آگهی‌های فوری در حال حاضر با پرداخت مبلغ ۵,۰۰۰ تومان قادر خواهید بود تا آگهی خود را به مدت ۱۰ روز در بخش «فوری» قرار دهید. همچنین در مدت این ۱۰ روز آگهی شما با افزوده شدن دکمه فوری در کنار آن، ظاهری متمایز از دیگر آگهی‌ها پیدا خواهد کرد.

 • نردبان

  شما با استفاده از «نردبان» می‌توانید آگهی خود را که مدت زمانی از انتشارش گذشته، مجدداً به ابتدای فهرست آگهی‌ها در دسته‌بندی و شهر خاص خود باز گردانید. این آگهی تا زمان دریافت آگهی‌های تازه‌تر در ابتدای فهرست باقی می‌ماند. هزینه‌ٔ هر بار استفاده از نردبان ۵,۰۰۰ تومان است.

 • تمدید آگهی

  با استفاده از این ویژگی آگهی شما پیش از اینکه منقضی شود، تمدید می‌گردد و برای یک ماه دیگر روی جارچی شهر باقی خواهد ماند؛ هزینهٔ استفاده از قابلیت «تمدید» ۱۰۰۰ تومان است.

 • چگونه آگهی خود را ثبت کنیم ؟

  می‌توانید به سه روش آگهی ثبت کنید: وب‌سایت: تنها کافی‌ست روی «+ ارسال رایگان آگهی» بالای صفحه سمت چپ کلیک کنید؛ پس از انتخاب شهر موردنظرتان، اطلاعات آگهی را کامل کنید. پس از خواندن «شرایط استفاده»، بخش مربوط به پذیرش شرایط را تیک بزنید و آگهی را ارسال کنید. اندکی بعد پستچی جارچی نامه‌ای را به آدرس ایمیلی که در متن آگهی خود قرار داده‌اید ارسال خواهد کرد که در آن لینک «مدیریت آگهی» و امکان برداشتن آگهی موردنظر از جارچی در اختیار شما قرار داده شده است. برنامه‌ٔ اندرویدی جارچی : تنها کافی‌ست علامت «+» بالای صفحه در برنامه را لمس کنید. از شهر انتخابی خود مطمئن شوید، قوانین را بخوانید، اطلاعات آگهی را کامل کنید و در نهایت آگهی را ارسال نمایید. اندکی بعد پستچی جارچی نامه‌ای را به آدرس ایمیلی که در متن آگهی خود قرار داده‌اید ارسال خواهد کرد که در آن لینک «مدیریت آگهی» و امکان برداشتن آگهی موردنظر از جارچی در اختیار شما قرار داده شده است. برنامه‌ٔ iOS جارچی : علامت «+ آگهی جدید» را در پایین صفحه لمس کنید. از شهر انتخابی خود مطمئن شوید، قوانین را بخوانید، اطلاعات آگهی را کامل کنید و در نهایت بخش «ثبت آگهی» را انتخاب نمایید. اندکی بعد پستچی جارچی نامه‌ای را به آدرس ایمیلی که در متن آگهی خود قرار داده‌اید ارسال خواهد کرد که در آن لینک «مدیریت آگهی» و امکان برداشتن آگهی موردنظر از جارچی در اختیار شما قرار داده شده است

 • چگونه برای آگهی خود یک تصویر مناسب تهیه کنیم ؟

  برای درج تصویر بر روی آگهی های خود بعد از کلیک بر روی ثبت آگهی و وارد کردن مشخصات آگهی بر رو دکمه وارد کردن عکس کلیک نموده و به انتخاب خود از گالری یا دوربین خود عکس آگهی های خود را وارد کنید توجه داشته باشید که حجم عکس نباید بیشتر از 5 مگابایت باشد.تعداد مجاز عکس برای هر آگهی 5 عدد می باشد.

 • چگونه برای آگهی خود یک ویدئو جذاب تهیه کنیم ؟

  بعد از کلیک بر روی ثبت آگهی در قسمت آدرس ویدئوی ، لینک ویدئوی آپارات خود را وارد کرده و منتظر اپلود آن شوید.

 • ایمیل انتشار آگهی را پاک کرده‌ام. حالا چگونه آگهی را حذف کنم؟

  وب‌سایت: شما می‌توانید با مراجعه به صفحهٔ «آگهی‌های من» در وب‌سایت دیوار، آگهی‌های خود را مدیریت نمایید. برنامهٔ اندرویدی جارچی شهر : در برنامه اندروید جارچی شهر ، پس از ورود به سربرگ «جارچی من»، بخش «آگهی‌های من» را انتخاب کنید، سپس با لمس هر آگهی می‌توانید نسبت به حذف آن اقدام نمایید. توجه داشته باشید در صورتی که به حساب کاربری‌تان وارد نشده باشید قادر به مشاهده و حذف آگهی‌های مورد نظرتان نخواهید بود، بنابراین برای دسترسی به این قابلیت‌ها ابتدا لازم است وارد حساب کاربری‌تان شوید. برنامهٔ iOS جارچی: در برنامهٔ iOS جارچی شهر، پس از ورود به بخش «پروفایل»، سربرگ «آگهی‌های من» را انتخاب کنید، سپس با لمس هر آگهی می‌توانید نسبت به حذف آن اقدام نمایید. توجه داشته باشید در صورتی که به حساب کاربری‌تان وارد نشده باشید قادر به مشاهده و حذف آگهی‌های مورد نظرتان نخواهید بود، بنابراین برای دسترسی به این قابلیت‌ها ابتدا لازم است وارد حساب کاربری‌تان شوید.

 • برای ویرایش آگهی منتشر شده چه کار باید کرد؟

  از طریق صفحهٔ «مدیریت آگهی»، می‌توانید آگهی خود را ویرایش کنید.

 • امن خرید کنید:

  از کسانی خرید کنید که امکان ملاقات حضوری با آنها پیش از انجام معامله وجود داشته باشد. هرگز پیش از دریافت کالا هزینه‌ای پرداخت نکنید. اگر فروشنده اطلاعات شخصی یا اطلاعات حساب بانکی خود را ارائه کرد،‌ دلیل کافی برای اعتماد شما به ایشان نیست؛ ممکن است اطلاعات شخص دیگری مورد سوء‌استفاده قرار گرفته باشد. در صورت امکان، پس از خرید کالا رسید کتبی معتبر از فروشنده دریافت کنید. بیشتر احتیاط کنید وقتی… قیمت و شرایط ارائه شده بیش از حد عالی به نظر می‌رسد. فروشنده یا خریداری که بی‌دلیل و به طرزی مشکوک اطلاعات حساب بانکی شما را می‌پرسد. می‌خواهید مبلغ قابل توجهی به کسی که نمی‌شناسید، بپردازید. سعی کنید در محلی امن مانند پایگاه‌های پلیس یا شعب بانک‌ها قرار بگذارید. به خاطر داشته باشید: در خرید پستی، شما پیش از اطمینان از صحت کالا هزینه را پرداخت کرده‌اید که این مورد خالی از ریسک نیست و ما انجام آن را به هیچ عنوان توصیه نمی‌کنیم. بهتر است نقدی معامله کنید. چک و سفته ممکن است نقد نشوند. در مورد برخی کالاها بهتر است درخواست فاکتور خرید و احیاناً بسته‌بندی اولیه را از فروشنده داشته باشید. بهتر است قبل از تحویل کالا یا خودروی خود در ازای چک‌های رمزدار بانکی، با مراجعه به بانک مربوط از اصالت آن اطمینان حاصل کنید. در صورت ایجاد مزاحمت برای شما، می‌توانید با مراجعه به سایت پلیس فتا،‌ از اطلاعات تماس پلیس فتای محل سکونت خود آگاه شده و موضوع را از آن طریق پیگیری کنید.

 • چگونه خرید و فروشی مطمئن‌تر انجام دهم؟

  جارچی شهر همانند نیازمندی‌های روزنامه‌ای، از هویت آگهی‌دهندگان ناآگاه است. پیشنهاد ما به شما این است که اکیداً پیش از دریافت کالا مبلغ را به حساب شخص واریز نکنید و حتماً تنها از شهر خود و ساکنان آن به صورت حضوری خرید کنید. بهترین و امن‌ترین پیشنهاد ما برای انجام معامله، قرار گذاشتن در شعب بانک‌ها و انتقال پول پس از دریافت کالا در شعبه است. لطفاً راهنمای خرید امن جارچی شهر را نیز مطالعه کنید.

 • چگونه آگهی خود را حذف کنم؟

  پس از انتشار آگهی، برای شما یک ایمیل ارسال می‌شود. تنها کافی است لینکی که در آن ایمیل آمده است را نگهدارید و از طریق آن هر زمان که خواستید آگهی را از جارچی شهر بکَنید.

 • چرا شهر محل زندگی من در شهرهای جارچی شهر قرار ندارد؟

  شهر‎ها بر‎اساس جمعیت در جارچی شهر قرار گرفته‎اند. اگر درخواست‎های همشهریان‌تان افزایش یابد حتماً شهر شما وارد فهرست می‎شود.و یا شما می توانید به ترتیب با ارسال نام استان نام شهرستان شهر و محله خود برای ما آن را در لیست برنامه خود قرار بدهیم.

 • مرتباً با پیام «آگهی تکراری است» مواجه می‎شوم، بایدچکار کنم؟

  باید آگهی مشابه قبلی‌تان را از طریق لینکی که در ایمیل انتشار برای شما فرستاده شده است حذف کنید و پس از گذشت ۲۴ ساعت، مجدداً آگهی خود را ارسال نمایید.

ثبت آگهی رایگان بدون عضویت

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر